Anna

W naszym mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont, na który składały się prace hydrauliczne, elektryczne, glazurnicze, malarskie oraz montaż mebli. Najbardziej ceniliśmy sobie terminowość, rzetelność, sumienność oraz dokładność wykonanych prac. Uważam, że wartość usług jest proporcjonalna co do jakości ich wykonania - przeciętna. Na pozytywną opinię ogromny wpływ ma również bardzo dobry kontakt z wykonawcami robót oraz profesjonalne doradztwo w każdej kwestii związanej z remontem. Polecamy!!!

http://www.firmy.net

Grażyna C

Remont łazienki i wc. Świetny kontakt, terminowość, profesjonalne wykonanie. Jednak dla mnie, osoby niepełnosprawnej, najważniejsze było rozumienie moich ograniczeń i potrzeb, i podsuwanie rozwiązań ułatwiających samodzielne korzystanie z tych pomieszczeń. Jestem bardzo zadowolona i każdemu szczerze polecam firmę "Adaś" panów Truścińskich:)

http://www.ofachowcach.pl

Adam Józefowicz

Firma wykonywała u mnie remont - kładzenie paneli, malowanie. Poradziła sobie świetnie z krzywymi ścianami, podłogami i różnymi zakamarkami w mieszkaniu.Jestem bardzo zadowolony z solidności, fachowości i uczciwości.POLECAM.

Marta

Praca wykonana dokładnie, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Zawsze punktualny, przygotowany do pracy. Polecam !

Barbara

Punktualne rozpoczęcie pracy.Komplet narzędzi, świetna organizacja pracy, krótki czas wykonywania zadania, bardzo dokładne naklejenie tapet.

~Gość

Fachowiec co najważniejsze - punktualny !!! .. jest o wyznaczonym dniu i o umówionej godzinie , usługa wykonana zgodnie z umową i bez tworzenia sztucznych trudnosci . Cena przystepna . godny polecenia

Marzena

Bardzo dobra firma , wyrobili się w ustalonym czasie nie dożo nas remont kosztował i ładnie zrobili polecam